Badoo Hesap Kapatma | Badoo hesabı nasıl kapatılır?

Badoo Hesap Kapatma | Badoo hesabı nasıl kapatılır?

Badoo hesap kapatma işlemi anlatılıyor ve “Badoo hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Badoo hesap kapatma linki ziyaretçilerle paylaşılıyor.

Badoo, arkadaş odaklı sosyal paylaşım sitesidir. Türkiye’de çok kullanılmasa da dünya’da en çok ziyaret edilen 500 platform arasında yer almaktadır. 180 ülkeden ziyaretçi almasıyla kendisiyle ilgili hesap kapatma makalesi yazılması gereken bir platformdur. Bu makalemizde çeşitli nedenlerle Badoo hesap kapatma işlemini gerçekleştirmek isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olacağız.

Badoo Hesabınızı Kolayca Kapatın

Badoo hesap kapatma işlemi oldukça basit. Yalnız Badoo hesabınızı kapatırken tabletinizi veya telefonunuzu kullanamazsınız. Çünkü Badoo mobil cihazlar üzerinden hesap kapatma işlemine izin vermiyor. Mobil cihazınızda Chrome İnternet tarayıcısı varsa, “Masaüstü Sitesi İste” özelliğini kullanarak telefonunuz üzerinden de Badoo hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Badoo hesabı nasıl kapatılır?

Badoo hesabınızı kapatmanız için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız başlayabiliriz. İlk olarak hesabınızı giriş yapın ve aşağıdaki hesap kapatma linkine tıklayın.

Badoo Hesap Kapatma Linki: https://badoo.com/settings

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra sayfanın en alt kısmına gelin ve “Hesabı sil.” bağlantısına tıklayın. Söz konusu bağlantı beyaz üzerine gri renkte olduğu için biraz zor fark ediliyor. Bu nedenle hesap kapatma bağlantısı için sayfanın en alt kısmına dikkatlice bakmanızı tavsiye ediyorum. Hesabı sil bağlantısına tıkladıktan sonra “Hesabınızı silmek istediğinizden emin misiniz?” başlıklı bir pencere açılacak. Bu pencerede yedi ayrı seçenek var. Bu seçeneklerden “Hesabınızı silin.” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Seçiminizin ardında mavi renkli “Badoo’da kalın.” düğmesinin altında ‘Devam Et’ bağlantısı belirecek. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra “Ayrıldığınız için üzgünüz. Hesabınızı neden silmek istiyorsunuz?” başlıklı bir pencere açılacak. Bu pencereden hesabı kapatma nedeninizi belirtin ve ‘Devam Et’ bağlantısına tıklayın. Ardından bir pencere daha açılacak. Açılan pencereye hesabınızın şifresini girin. Ardından da güvenlik kodunu girin. Sonrasında da ‘Hesabınızı Silin’ bağlantısına tıklayın. Böylelikle Badoo hesabınız kapanacaktır.

3 Adımda Badoo Hesabınızı Kapatın

Badoo Hesap Kapatma 1. Adım

İlk olarak kullanıcı adı ve şifrenizle Badoo hesabınıza giriş yapın. Ardından yukarıdaki hesap kapatma linkine tıklayın.

Badoo Hesap Kapatma 2. Adım

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra, açılan pencerenin en altındaki “Hesabını sil.” bağlantısına tıklayın.

Badoo Hesap Kapatma 3. Adım

Şifrenizi ve güvenlik kodunu girin ve hesap kapatma işlemini tamamlayın.

Badoo Hakkında

Badoo, Andrey Andreev tarafından kurulmuş bir arkadaşlık sitesidir. 2006 yılında kurulmuştur. Badoo kullanıcılarının amacı; arkadaş edinmek, yeni insanlar tanımak, video ve fotoğraf paylaşmak, diğer kişilerle iletişime geçmektir. Badoo kısaca bir flört ağıdır. Badoo’yu diğer flört sitelerinden ayıran en büyük özelliği, 180 ülkeden ziyaretçi almasıdır. Ayrıca dünyada en çok ziyaretçi alan 500 platform arasındadır.

Kuruluş Tarihi: 2006
Mülkiyet: Badoo Trading Limited 332 Agiou Andreou Sokağı, Limassol Kıbrıs Rum Kesimi
Tür: Sosyal Ağ Servisi
Hizmet Dilleri: Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Japonca, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Ukraynaca, İspanyolca, İsveçce, Slovakça, Çekce, Endonezca, Türkçe, Macarca, İbranice

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.