Deezer Hesap Kapatma | Deezer hesabı nasıl kapatılır?

Deezer Hesap Kapatma | Deezer hesabı nasıl kapatılır?

Deezer hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “Deezer hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Ziyaretçilerle Deezer hesap kapatma linki paylaşılıyor.

Deezer, İnternet tabanlı bir müzik yayın servisidir. Kullanıcılarına çevrimiçi veya çevrimdışı müzik dinleme imkanı sunmaktadır. 22 Ağustos 2007 tarihinde Fransa’nın Paris şehrinde kurulmuştur. Deezer 35 milyondan fazla lisanslı müzik parçası, 30.000’den fazla radyo kanalı ve 12 milyon aylık aktif kullanıcıya sahiptir. Bu kullanıcılar arasında çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde hesabını kapatmak isteyen Deezer kullanıcılarına yardımcı olacağız.

Deezer Hesabınızı Kolayca Kapatın

Deezer hesap kapatma işlemi oldukça basittir. Hesabınızı kapatabilmeniz için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız yeterlidir. Hesap kapatma işlemi için ilk olarak herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan deezer.com adresine girin. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın. Oturum açtıktan sonra aşağıdaki hesap ayarları bağlantısına tıklayın.

Dezeer Hesap Ayarları Linki: http://www.deezer.com/account/

Hesap ayarları linkine tıkladıktan sonra, açılan pencerenin en alt kısmında “Delete My Accout” bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayın. Bu tıklamanın ardından hesabınızın şifresini girmeniz gereken bir kutucuk açılacak. Bu kutucuğa şifrenizi girin ve kırmızı renkli “Delete my account.” düğmesine tıklayın. Dezeer hesap kapatma işlemi bu kadar! Böylelikle Dezeer hesabınızı kapatmış olursunuz. Hesabınızı kapatmadan önce aşağıdaki listeyi okumanızı tavsiye ediyorum.

  1. Hesabınızı kapattığınızda tüm çalma listeleriniz silinir.
  2. İşlemi tamamladığınızda albümlerinizi kaybedersiniz.
  3. Hesabınızı sildiğinizde favori sanatçılarınız da silinir.
  4. Hesap kapatma işleminden sonra hesabınıza ait tüm veriler silinir.

Şifremi unuttum, hesabımı nasıl kapatabilirim?

Dezeer hesabınızı Facebook profiliniz üzerinden açtıysanız ve hesabınızın şifresini bilmiyorsanız, hesap kapatma sayfasındaki, şifrenizi girdiğiniz kutunun yanında bulunan “Forgotten your password?” balantısını kullanabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra açılan pencereye Facebook hesabınızda kullandığınız e-posta adresini girin. Ardından mavi renkli “Reset your password.” düğmesine tıklayın. Bu tıklamanın ardından söz konusu e-posta adresine şifre yenileme bağlantısı gelecek. Bu bağlantıyı kullanarak hesabınıza yeni bir şifre oluşturun. Şifrenizi oluşturduktan sonra yukarıdaki anlatımı uygulayarak hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz.

Dezeer hesap kapatma işlemi bu kadar! Konuyla ilgili yukarıda anlatılanlar dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizden yardım talep edebilirsiniz. Yorum yazarken imla kurallarına uymayı lütfen ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.