Flipagram Hesap Kapatma - Flipagram hesabı nasıl kapatılır?

Flipagram Hesap Kapatma | Flipagram hesabı nasıl kapatılır?

Flipagram hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “Flipagram hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Flipagram hesap kapatma linki paylaşılıyor.

Flipagram, fotoğraf, video ve müzikleri kullanarak slayt gösterileri ve video hikayeleri oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Dünya genelinde 10 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Ülkemizde de çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kişiler arasında çeşitli nedenlerle Flipagram hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu kişiler için Flipagram hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Flipagram Hesabınızı Kolayca Kapatın

Flipagram hesap kapatma işlemi oldukça kolaydır. Hesabınızı kapatabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmelisiniz. Hesap kapatma işlemine başlamak için ilk olarak İnternet bağlantısı olan herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan aşağıdaki Flipagram hesap kapatma bağlantısına tıklayın.

Flipagram Hesap Kapatma Linki: https://flipagram.com/_/account/deactivate

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra bir giriş sayfası açılacak. Bu sayfadaki giriş formuna kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak hesabınıza giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra “Hesabı Devre Dışı Bırak” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki “Neden hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsunuz?” sorusunu cevaplamamız gerekiyor. Bu kısımda “Bir başka sosyal medya hesabıyla ilgilenmek istemiyorum.” seçeneğini işaretlemenizi tavsiye ediyorum. Bu seçeneği işaretledikten sonra sayfanın altındaki mavi renkli “Devre Dışı Bırak” düğmesine tıklayın. Bu tıklamanın ardından sayfa içerisinde yeni bir pencere açılacak. Bu pencereden Flipagram hesap kapatma işlemini onaylamamız gerekiyor. İşlemi onaylamak için “Evet, eminim.” düğmesine tıklayın. Bu son tıklamamızdı. Böylelikle hesap kapatma işlemini tamamlamış oldunuz. Flipagram hesap kapatma işlemi bu kadar.

Flipagram Hesap Kapatma İşleminin 1. Adımı

Yukarıdaki hesap kapatma linkine tıklayın ve açılan sayfadan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

Flipagram Hesap Kapatma İşleminin 2. Adımı

Hesap kapatma nedeninizi belirtin ve devre dışı bırakma düğmesini kullanarak hesabınızı kapatın.

Flipagram hesabımı kapattığımda ne olur?

Flipagram hesabınızı kapattığınızda, profilinizi kimse görüntüleyemez. Ayrıca oluşturduğunuz içeriklere ulaşamazsınız. Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığınız tüm Flipagram öğeleri devre dışı kalır.

Devre dışı bırakılan Flipagram hesabı kurtarılabilir mi?

Hesabınızı kapattınız ama sonra pişman oldunuz ve hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istiyorsunuz. Bu işlem için Bu işlem için Flipagram ekibine ulaşmanız gerekiyor. Hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istiyorsanız, support@flipagram.com adresine konuyla ilgili posta göndermeniz gerekiyor. Göndereceğiniz postayı Türkçe yazmayın, posta İngilizce yazılmalı. Kapatılan hesabı geri açmak için göndereceğiniz postada aşağıdaki bilgiler bulunmalıdır.

 1. Postanızın başlığına İngilizce olarak  “Could you activate my account?” yazın.
 2. Posta içeriğine adınızı ve soyadınızı tam olarak yazın.
 3. Posta içeriğine telefon numaranızı +90 Türkiye koduyla yazın.
 4. Posta içeriğine uygulamadaki e-posta adresinizi yazın.
 5. Tüm bilgilerin altına da “Please, open the account I closed.” yazın.

Yukarıdaki bilgileri kullanarak oluşturduğunuz postayı support@flipagram.com adresine gönderin. Flipagram ekibi en kısa sürede size dönüş yapacak ve kapattığınız hesabı aktif hale getirecektir.

Flipagram Hesap Kapatma | Flipagram hesabı nasıl kapatılır?” üzerine 7 düşünce

 1. Dila

  İyi günler kardeşim yanlışlıkla flipagram açmış adını yazınca İnternet’te resimleri ve videoları çıkıyor. Bende adresini kapatırsam resimleri görünmez diye düşündüm ve adresini kapattım ama resimleri hala duruyor bunları nasıl yok edebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
 2. Meltem

  Hesabımı geri açmayı deniyorum, dediklerinizi yapıyorum ama bir türlü olmuyor. Lütfen yardım edin.

  Cevapla
 3. Ayşe

  Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ama e-postamı biliyorum sadece şifremi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 4. Züleyha

  İki sene önce Flipagram hesabım vardı ve nasıl oldu bilmiyorum Google’de ismimi yazınca çıkıyor ve o zaman açıktım, açık hallerimin videoları var. Şuan kapalıyım, şifremi ve e-posta adresimi hatırlamıyorum. Bu hesap nasıl kapatılır? Nasıl açık olan fotoğraflarım ve videolarım silinir. Lütfen yardım edin.

  Cevapla
  1. Mete Han Pehlivan Yazar

   Merhaba Züleyha Hanım,
   E-posta adresinizi hatırlasaydınız iki dakikada söz konusu hesabı kapatabilirdiniz. E-posta adresinizi bulmayı deneyin. Çünkü aynı adresi Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda da kullanmış olabilirsiniz. Hatırlayamazsanız yapılacak tek şey, support@flipagram.com adresine konuyla ilgili e-posta göndermek. Göndereceğiniz e-postayı hem Türkçe hem de İngilizce yazın. Ayrıca hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak kimliğinizi de taratarak e-postaya ekleyin. Flipagram destek ekibi talebinizi değerlendirip hesabınızı kapatacaktır.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.