Gittigidiyor Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

Gittigidiyor Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

Gittigidiyor hesap kapatma (silme) yani üyelik iptali işlemi anlatılıyor ve “Gittigidiyor hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor.

Gittigidiyor, C2C sistemiyle çalışan yani alıcıyla satıcıyı buluşturan bir e-ticaret sitesidir. Tolga Kabataş, Burak Divanlıoğlu ve Serkan Borançılı tarafından 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’de e-ticaretin gelişmesine katkı sağlayan girişimlerden biridir. Söz konusu girişim 2011 yılının Mayıs ayında hisselerinin satılması ile eBay ailesine katılmıştır. Günümüzde milyonlarca kişi Gittigidiyor üzerinden ürün almakta ve ürün satmaktadır. Bu kadar çok kullanıcının olduğu bir platformda elbette hesabını kapatmak isteyenler olacaktır. Bu makalemizde söz konusu kişiler için Gittigidiyor hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Gittigidiyor Hesabınızı Kolayca Kapatın

Gittigidiyor‘da hesap kapatma işlemi oldukça kolaydır. İşlemi gerçekleştirebilmeniz için hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız başlayabiliriz. İlk olarak herhangi bir dizüstü veya masaüstü bilgisayardan Gittigidiyor hesabınıza giriş yapın. Ardından aşağıdaki hesap kapatma linkine tıklayın.

Gittigidiyor Hesap Kapatma Linki: http://www.gittigidiyor.com/uyelik-iptali

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra açılan pencereye hesabınızın şifresini girin ve “Üye Girişini Onaylıyorum” düğmesine tıklayın. Bu tıklamanın ardından sistem sizi “Üyelik İptali” başlıklı sayfaya yönlendirecek.

Bu sayfada hesabınızı neden kapattığınızı belirtmeniz gerekiyor. Bu sayfadaki alanları doldurduktan sonra sayfanın altında iki adet düğme çıkacak. Mavi renkli “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” düğmesine tıklayın. İşlem bu kadar! Böylelikle Gittigidiyor hesabınızı kalıcı olarak kapatmış oluyorsunuz.

Hesap Kapatma İşlemine Ait Ekran Görüntüsü

Gittigidiyor hesap kapatma işleminin son adımına ait ekran görüntüsü.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üyeliğinizi iptal ederseniz, aynı e-posta adresi ile tekrar üye olamazsınız.
  • Unutmayın, üyelik iptalinin geri dönüşü yoktur.
  • İyi bir kullanıcı profiliniz varsa üyelik iptali ile birlikte bunlar da silinecektir.
  • Devam eden bir işleminiz varsa, sistem üyelik iptaline izin vermez.

Gittigidiyor üyelik iptali veya hesap silme ile ilgili yukarıda anlatılanların dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.