Gönüllü Destek

Gönüllü Destek

Hesabını kapatmak isteyen kullanıcılara hangi kanallar üzerinden destek verdiğimiz listeleniyor.

Merhaba, hakkımızda sayfasında da belirttiğimiz gibi hesabını kapatmak isteyen kullanıcılara ücretsiz, gönüllü destek veriyoruz. Değerli ziyaretçilerimize üç ayrı kanal üzerinden destek veriyoruz.

Makale Yorumları

Gönüllü destek verdiğimiz kanallarından birincisi ve en önemlisi makale altında bulunan yorum formlarıdır. “Peki neden önemli yorum formu?” dediğinizi duyar gibiyim. Sizin karşılaştığınız ve cevabını merak ettiğiniz sorunun cevabını arayan binlerce kişi olabilir. Hem bu kişiler sorunlarının çözümünü sizin yorumunuza verdiğimiz cevaptan öğrenir. Hem de bize sormak yerine sorununu kendisi çözeceği için bizim iş yükümüzü azaltır.

E-Posta Desteği

Bazı özel nedenleri olan kişiler için bu desteği sunuyoruz. E-posta adresimize gönderdiğiniz her postanın cevaplanma garantisi bulunmamaktadır. Başkalarının görmesini istemediğiniz sorunlarınız varsa ya farklı bir rumuzla yorum formunu kullanın ya da e-posta adresimize durumu anlatan bir posta gönderin. Elimizden geldiğince hızlı cevap vermeye çalışacağız.

Uzaktan Bağlantı

Aslında bu destek kanalını koymadan önce çok düşündük. Çünkü uzaktan bağlanarak vereceğimiz destek için pek vaktimiz yok. Eğer olur da denk gelirsek uzaktan bağlantı ile seve seve destek verebiliriz.