Hakkımızda

Blogumuzun kurucuları, makale kaynaklarımız ve destek kanallarımız hakkında bilgi veriliyor.

Blogumuzun kurucuları, makale kaynaklarımız ve destek kanallarımız hakkında bilgi veriliyor.

Merhaba, bu sayfayı ziyaret ettiğine göre bizi ve neler yaptığımızı merak etmiş olmalısın. Öncelikle kendimi tanıtayım. Adım Mete, ebeveynlerim öğretmen. Antalyalıyım. Bu günlüğü meşhur bir sosyal paylaşım sitesinden açtığı hesabı kapatamayan babamdan ilham alarak oluşturdum. Babam gibi hesabını kapatamayan birçok kişinin olduğunu biliyorum. Siz de bu kişilerden biriyseniz endişe etmenize gerek yok. Hangi hesabınızı kapatmak istiyorsanız, o hesapla ilgili makalemizi okuyun ve dediklerimizi yapın. Böylelikle hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz.

Gönüllü Destek

Günlüğe yazılan yorumlara, atılan e-postalara ve sosyal medya hesaplarından gelen mesajlara elimizden geldiğince hızlı cevap vermeye çalışıyoruz. Benimle birlikte hesabını kapatmak isteyen kullanıcılara yardımcı olan iki kişi daha var. Yardımlarımız karşılığında sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Tamamen gönüllü destek veriyoruz. Bu arada hatırlatalım. Hesap kapatma ve benzeri işler için sizden ücret talep edenler olursa itibar etmeyin.

Kaynaklarımız

Bir hesap kapatma makalesi oluştururken ilk olarak ilgili platformun yardım sayfasını ziyaret ederiz. Neyin nasıl yapıldığını öğreniriz ve açtığımız demo hesaplarla anlattıklarımızın işe yarayıp yaramadığını test ederiz. Eğer işe yarıyorsa hesabı kapatırken neler yaptığımızı tek tek yazarız. İşinizi kolaylaştıracak hesap kapatma bağlantısı varsa bu bağlantıyı makalemizde mutlaka paylaşırız. Bildiğiniz üzere hesap kapatma yöntemleri değişebiliyor. Bu duruma karşı önlem almak için sık sık ilgili sitelerin yardım sayfalarını ziyaret ediyoruz. Olur da atladığımız bir şey olursa lütfen makalelerin altındaki yorum formundan durumu bize bildiren bir mesaj gönderin.

Destek Kanallarımız

Benzer sorunlarla karşılaşan diğer kullanıcıların size sunduğumuz çözümleri görebilmesi için makale altına yazılan yorumlara önem veriyoruz. Böylelikle hem benzer soruları cevaplamaktan kurtuluyoruz hem de ziyaretçilerin iletişime geçmeden sorunlarını çözmesine vesile oluyoruz. Özel problemleriniz varsa iletişim sayfasında bulunan e-posta formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızda uzaktan yardım programı varsa ve denk gelebilirsek birebir yardımda da bulunabiliyoruz.