Hepsiburada Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

Hepsiburada Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

Hepsiburada hesap kapatma (silme) yani üyelik iptali işlemi anlatılıyor ve “Hepsiburada hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor.

Hepsiburada, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteren bir alışveriş sitesidir. Doğan Holding‘in sahibi olduğu bu e-ticaret sitesi İstanbul’da kurulmuştur. Çalışmalarına “Her şey ayağına gelsin!” sloganı ile devam eden firma Türkiye’nin önde gelen İnternet girişimlerinden biridir. Ülkemizde milyonlarca kişi bu e-ticaret sitesini kullanmaktadır. Bu kullanıcıların arasında çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Hepsiburada hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Hepsiburada Üyeliğinizi Kolayca Kapatın

Hepsiburada hesabınızı uygulama üzerinden veya sisteme ait bir hesap silme bağlantısı üzerinden kapatamazsınız. Hesapsiburada’da hesap kapatma için müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunun için de ilk olarak aşağıdaki Hepsiburada destek sayfasına ait bağlantıya tıklayın.

Hepsiburada Bize Sorun Sayfası: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra “Bize Sorun” başlıklı bir pencere açılacak. Bu penceredeki “SİPARİŞ ANI” alanında bulunan “Sistem Sorunları ile Karşılaşıyorum” bağlantısına tıklayın. Bu tıklamanın ardından sayfada yeni bir menü açılacak. Açılan menüden “Üyelik İptalimi Gerçekleştiremiyorum” bağlantısına tıklayın. Bu tıklama sayesinde Hepsiburada destek merkezine hesap kapatma ile ilgili talebinizi iletebileceğiniz bir form açılacaktır.

Bu formda bulunan alanları doldurun, detaylar kısmına hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtin ve formu gönderin. Bu aşamadan sonra Hepsiburada çalışanları talebinizi değerlendirecek ve hesabınızı kapatacaktır.

Hepsiburada Destek Sayfası

Hepsiburada’da hesap kapatma için doldurduğumuz forma ait ekran görüntüsü.

Hepsiburada hesap kapatma işlemi bu kadar! Bekleyen siparişiniz veya tamamlanmamış bir işleminiz varsa sistem hesabınızın kapatılmasına izin vermeyecektir. Bu nedenle hesabınızı kapatmadan önce tamamlanmamış işleminizin olmamasına dikkat edin. Diğer sistemlere göre biraz zor olsa da halledilmeyecek bir problem değil. Konuyla ilgili yukarıda anlatılanlar dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hepsiburada Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali” üzerine 3 düşünce

 1. Sonza

  Kafama takılan tek bir şey var. Hesabımızı sildiğimiz zaman sipariş geçmişimiz, kişisel verilerimiz bunların hepsi siliniyor mu?
  Cevaplarsanız sevinirim yazınız çok yardımcı oldu.

  Cevapla
 2. Ramila

  Selam, ben hesabımı kapatamadım. Karşıma sipariş anı diye bir şey çıkmadı. 🙁🙁

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.