N11 Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

N11 Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali

Makalede N11 hesap kapatma (silme) yani üyelik iptali işlemi anlatılıyor ve “N11 hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor.

N11.com, Türkiye’de faaliyet gösteren ve Gittigidiyor gibi C2C mantığı ile çalışan bir e-ticaret platformudur. 2013 yılında Doğuş Planet tarafından kurulmuştur. İnternet aracılığıyla işletmeden tüketiciye satış hizmeti sağlamaktadır. 2014 verilerine göre yaklaşık olarak 4 milyon kişi bu platformu kullanmaktadır. Bu kullanıcılar arasında çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde hesabını kapatmak isteyen kullanıcılar için N11 hesap kapatma (silme) veya üyelik iptal etme işlemini anlatacağız.

N11 Üyeliğinizi Kolayca Kapatın

N11.com’da hesap kapatma işlemi oldukça basittir. Hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini biliyorsanız, hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz. Başlayalım… İlk olarak herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan n11.com’da girin. Ardından giriş bilgilerinizle oturum açın. Oturum açtıktan sonra aşağıdaki N11 hesap kapatma linkine tıklayın.

N11 Hesap Kapatma Linki: https://www.n11.com/hesabim/uyelik-iptali

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra “Üyeliğimi İptal Et” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki üyelik iptal etme düğmesine tıklayın ve hesabınızı kapatın.

Adım Adım N11 Hesap Kapatma

Yukarıda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak hesabınızı silmek istemiyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

 1. İnternet tarayıcınızdan n11.com’u açın.
 2. E-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapın.
 3. Ekranın sağ üst kısmında bulunan “Hesabım” bağlantısına tıklayın.
 4. Sol menüdeki “Üyelik İptali” sekmesine tıklayın.
 5. Üyeliğimi iptal et düğmesine tıklayın.

N11.com‘da hesap kapatma işlemi bu kadar! Konuyla ilgili olarak yukarıda anlatılanların dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak yardım talep edebilirsiniz.

N11.com Hakkında

1951 yılında ülkemizde kurulan bir şirket olan Doğuş Holding A.Ş ve Güney Kore merkezli SK Group, 2012 yılında Doğuş Planet adlı şirketi kurdu. N11.com 20 Mart 2013 tarihinde Doğuş Planet tarafından hayata geçirildi. N11 ismi bir Güney Kore girişimi olan 11st.co.kr’den gelmektedir.

N11 Hesap Kapatma (Silme) | Üyelik İptali” üzerine 2 düşünce

 1. Yılmaz Yanık

  Merhabalar,
  Adım Yılmaz Yanık, yaklaşık olarak bir hafta önce sitenize üye oldum ve oğluma kitap aldım. Bugün gelen kredi kartı ekstremde sitenizden üyelik ücreti alındığını gördüm. Bu yüzden üyeliğimin iptalini rica ediyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.