Reklam

Sarahah Hesap Kapatma | Sarahah hesabı nasıl kapatılır?

Arapça bir kelime olan Sarahah açık sözlü ve dürüst demektir. Sarahah, insanların hesap sahiplerine anonim mesajlar gönderebildikleri bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağ Türkiye’de başta gençler olmak üzere binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Peki Sarahah kullanıcıları arasında hesabını kapatmak isteyen yok mu? Elbette var! Bu makalemizde çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyen ziyaretçilerimize Sarahah hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Reklam

En Kolay Sarahah Hesap Kapatma Yöntemi

Sarahah hesabını kapatmak çok kolaydır. Hesabınızı kapatabilmeniz için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. İlk olarak bilgisayarınızın veya telefonunuzun İnternet tarayıcısını açın. Ardından adres çubuğuna sarahah.com yazın ve siteye giriş yapın. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın. Oturum açtıktan sonra aşağıdaki Sarahah hesap kapatma linkine tıklayın.

Reklam

Sarahah Hesap Kapatma Linki: https://www.sarahah.com/Manage/Delete

Linke tıkladıktan sonra açılan penceredeki “Remove” etiketli düğmeye tıklayın. Böylelikle Sarahah hesap kapatma işlemini tamamlamış olursunuz.

Reklam

NOT: Sarahah yönetimi telefonda yüklü olan uygulama üzerinden hesap kapatma işlemine izin vermemekteyiz. Bu nedenle işlemi herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bilgisayarınız yoksa, cep telefonunuza Google Chrome İnternet tarayıcısını yükleyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Sarahah’ın İnternet sitesine girdiğinizde, tarayıcının ayarlar menüsünü açın ve menüden “Masaüstü Sitesi İste” seçeneğini işaretleyin. Böylelikle cep telefonunuzu bilgisayar gibi gösterip, hesap kapatma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Reklam

Adım Adım Sarahah Hesap Kapatma İşlemi

Yukarıdaki anlatım yeterli olmadıysa aşağıdaki adımları takip ederek Sarahah hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz.

  1. Sarahah.com’a girin ve kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  2. Üst menüde bulunan “Settings” bağlantısına tıklayın.
  3. Sol menüde bulunan “Remove Account” bağlantısına tıklayın.
  4. Açılan “Remove account” başlıklı penceredeki kırmızı renkli “Remove” düğmesine tıklayın.

Bu dört adımı tamamladığınız zaman Sarahah hesabınızı kapatmış olursunuz.

Sarahah Hesap Kapatma

Makalede Sarahah hesap kapatma işlemi anlatılıyor.

Eğer Sarahah hesap kapatma sırasında yukarıda anlatılanlar dışında herhangi bir problemle karşılaştıysanız aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizden yardım talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir