Scorp Hesap Kapatma | Scorp hesabı nasıl kapatılır?

Scorp Hesap Kapatma | Scorp hesabı nasıl kapatılır?

Scorp hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “Scorp hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Scorp hesap kapatma linki paylaşılıyor.

Scorp, ülkemizden çıkan bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Dünya genelinde 10 milyona yakın kullanıcısı vardır. Bu kullanıcıların büyük bir bölümü Türkiye’dendir. Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte geliştirdiği bu uygulama Ekşi’de oldukça ağır eleştirilere maruz kalsa da milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kadar kullanıcının içerisinde, çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde Scorp hesap kapatma işlemini yapmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacağız.

Scorp Hesabınızı Kolayca Kapatın

Scorp hesabını kapatmak diğer uygulamalara nazaran biraz zor. Maalesef Scrop hesap kapatma linki bulunmuyor. Uygulama üzerinden hesap kapatma işlemi de yapılmıyor. Scorp hesap kapatma işlemi için uygulama ekibine ulaşmamız gerekecek. İlk olarak aşağıdaki iletişim bağlantısına tıklayın.

Scorp İletişim: https://scorpapp.com/contact

Açılan penceredeki ad, soyad kısımlarını doğru bir şekilde doldurun. Ardından e-posta adresinizi yazın. E-posta adresinizin uygulamada kayıtlı e-posta adresiniz olduğuna emin olun. Telefon numaranızı yazın. Telefon numarasını yazdıktan sonra neden form doldurduğumuzu belirtmemiz gerekiyor. Açılır menüye tıklayın ve “Hesabımı kapatmak istiyorum.” seçeneğini işaretleyin. Ardından kullanıcı adınızı yazın. Kullanıcı adınızı yazmazsanız hesabınızı kapatamazlar. Mesaj kısmına da hesabınızın kapatılmasıyla ilgili ricalarınızı yazın ve “Gönder.” düğmesine tıklayın.

Böylelikle hesap kapatma talebiniz Scorp destek ekibine iletilmiş olacaktır. Gerçekten de hesabın sahibiyseniz, hesabınızı en kısa sürede kapatacaklardır. Scorp hesap kapatma işlemi bu kadar. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken beklemek. Ayrıca e-posta adresinize hesap kapatma ile ilgili posta gelebilir. Süreç devam ederken ilgili postaları dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Scorp Hesap Kapatma ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Scorp, “Samimi sosyal medya!” sloganı ile milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan bir uygulama. Hesabınızı kapatmadan önce bu platformdan ayrılacağınızı hatırlatmak istiyoruz.Bilmeniz gerekenler:

  • Facebook ile kayıt olanlar hesabını kapatırken Facebook’ta kayıtlı e-posta adreslerini yazmalıdır.
  • Hesabınızı kapattığınızda, hesabınız başkaları tarafından görüntülenemez.
  • İzlenme sayacınız silinir.
  • Takipçiler ve takip edilenler silinir.
  • Çektiğiniz videolar silinir ve başkaları tarafından görüntülenemez.

Ekran Görüntüsü

Scorp hesabı nasıl kapatılır?

Scorp hesabı nasıl kapatılır?

Scorp Hesap Kapatma | Scorp hesabı nasıl kapatılır?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.