Tango Hesap Kapatma | Tango hesabı nasıl kapatılır?

Tango hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “Tango hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Tango hesap kapatma linki paylaşılıyor.

Tango, akıllı telefonlar için geliştirilmiş mesajlaşma uygulamasıdır. Tango, 2009 yılından beri de sesli ve görüntülü aramaya hizmeti sunmaktadır. Mart 2012 verilerine göre uygulamanın 400 milyon kayıtlı kullanıcısı vardır. 400 milyon kullanıcı arasında ülkemizden de bir çok Tango kullanıcısı var. Bu kullanıcılar arasında çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için Tango hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Tango Hesabınızı Kolayca Kapatın

Tango hesap kapatma işlemi biraz zor. Çoğu kullanıcı hesabını kapatırken zorluk çekiyor. İşlemi yaparken Tango’ya hesap kapatma isteği göndermemiz gerekiyor. Bu isteği aşağıdaki hesap kapatma linkini kullanarak göndereceğiz.

Tango Hesap Kapatma Linki: https://goo.gl/xfchjb

İlk olarak yukarıdaki hesap kapatma linkine tıklayın. Ardından açılan pencereyi dikkatlice dolduracağız.

Formdaki ilk alan olan “Phone Number” kısmına telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. Bu kısma telefon numaranızı yazarken başına +90 ülke kodunu eklemeyi unutmayın. Telefon numarasını yazdıktan sonra alt satırdaki “Full Name” kısmına adınızı ve soyadınızı yazın. Eğer hesabınıza e-posta adresinizi bağlamışsanız “Email Address” kısmına e-posta adresinizi yazın. E-posta alanını zorunlu olmadığı için boş bırakabilirsiniz.

E-posta alanı tamamsa “Country” kısmına geçin. Bu kısımdaki açılır menüden “Turkey” kısmını seçin. Yukarıdaki kısımları tamamladıktan sonra “What’s making you leave Tango?” sorusunu cevaplamamız gerekiyor. Bu kısımda vereceğimiz cevap, Tango hesabını neden kapattığımızı anlatacak. Bu kısımda birden çok alan seçebilirsiniz ama “Tango is too hard to use” satırını işaretleyip hesap kapatma işlemine devam edebilirsiniz. Sıra “What did you use Tango for?” alanına geldi. Bu alanda Tango uygulamasını neden kullandığımızı seçeceğiz. “To talk to friends/family” seçeneğini seçip “What’s your Gender?” alanından devam ediyoruz. Bu alanda erkekler male kadınlar da female seçeneğini işaretleyip işleme devam edebilirler. Son olarak “After this account deletion, which app are you likely to use?” alanına geliyor. Bu alanda Tango hesabını kapattıktan sonra hangi mesajlaşma uygulamasını kullanacağınız soruluyor. Bu alanda da istediğiniz uygulamadan birini işaretleyin ve son olarak formun en alt kısmında bulunan gönder düğmesine tıklayın. Böylelikle hesap kapatma talebiniz Tango ekibine iletilmiş olacaktır.

Bu aşamadan sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırın ve telefonunuzu yeniden başlatın. Tüm işlemleri tamamladığınızda hesabınız 72 saat içerisinde kapatılacaktır.

Tango Hesap Kapatma Son Ekran Görüntüsü

Hesap kapatma formunu tamamladığınızda ekran görüntüsündeki sayfa ile karşılaşacaksınız.

Hatırlatmakta fayda var, Azerbaycan, Almanya ve diğer ülkelere ait telefon numaranızı kullanarak Tango hesabı açtıysanız, ülke kodunu ve ülke seçimini söz konusu ülkeye göre düzenleyin. Aksi taktirde hesabınız silinmeyecektir.

Tango Hesap Kapatma | Tango hesabı nasıl kapatılır?” üzerine bir düşünce

  1. Muharrem Uzuner

    Tango hesabımın kapatılmasını istiyorum, lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.