Telefondan Ask.fm Hesap Kapatma

Makalede telefondan Ask.fm hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Mobilden Ask.fm hesap kapatma işlemi adım adım ve görüntülü olarak ziyaretçilerle paylaşılıyor.

Telefondan Ask.fm hesap kapatma
Reklamlar

Ask.fm kullanıcılarına sanal soru-cevap ortamı oluşturan bir sosyal ağ sitesidir. 2,5 milyon nüfuslu Letonya’da kurulmuş başarılı bir projedir. En popüler soru-cevap ağıdır. 150 milyon kullanıcısı vardır. Bu makalemizde telefondan Ask.fm hesap kapatma işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılara yarımcı olacağız.

Reklamlar

Telefondan ask.fm hesabı nasıl kapatılır?

Ask.fm hesabını kapatmak istiyorsanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeniz yeterlidir. Telefonunuzu kullanarak hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz.

Reklamlar

Telefondaki İnternet Tarayıcısı ile Hesap Kapatma

Telefonunuzdaki İnternet tarayıcısını açın ve ask.fm adresini açın. Ardından ‘Oturum aç.’ bağlantısına dokunun. Oturum açma sayfası açıldığında, kullanıcı adınız ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap kapatma bağlantısına dokunun.

Ask.fm Hesap Kapatma Linki: https://ask.fm/account/settings/disable-account

Yukarıdaki bağlantı sizi doğrudan hesap kapatma sayfasına yönlendirecek. Bu sayfadaki alana hesabınızın şifresini girin ve “Hesabı devre dışı bırak.” düğmesine dokunun. Bu dokunmanın ardından hesabınız kapanacaktır. Bu işlem sonucunda:

  1. Kimse ask.fm profilinizi görüntüleyemez.
  2. Ask.fm’de kimse sizi bulamaz.
  3. Ask.fm üzerinden kimse sizinle iletişime geçemez.
Reklamlar

Ask.fm Uygulaması Üzerinden Hesap Kapatma

Telefonunuzda yüklü olan uygulama ile hesabınızı kapatmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ask.fm Uygulamasını Başlatın
İlk olarak telefonunuzda yüklü olan ask.fm uygulamasını başlatın.

Ask.fm uygulamasını açarak birinci adımı tamamladınız. Şimdi kullanıcı adı ve şifrenizle profilinize giriş yapın. Ardından ikinci adımdan hesap kapatma işlemine devam edin.

Menü Düğmesine Dokunun
Sol üst köşede bulunan menü düğmesine dokunun.

Uygulamayı başlattınız ve profilinize giriş yaptınız. Şimdi uygulamanın sol üst köşesinde bulunan ve menüyü açan düğmeye tıklayın.

Ask.fm Ayarlar Düğmesi
Açılan menüden ‘Ayarlar’ sekmesine dokunun.

Uygulama menüsünü açtıktan sonra ‘Ayarlar’ sekmesine dokunun. Sayfa açıldıktan sonra aşağıdaki adımdan işleme devam edin.

Hesap Sekmesi
Açılan menüden ‘Hesap’ sekmesine tıklayın.

Ayarlar penceresi ekranınıza geldiğinde, alt kısımda bulunan ‘Hesap’ sekmesine tıklayın. Hesabınızı kapatmanıza sadece son iki adım kaldı. Lütfen aşağıdaki görsellerden işleme devam edin.

Hesabı Devre Dışı Bırak
Bu kısımda “Hesabı Devre Dışı Bırak” yazan sekmeye tıklayın.

İşlemin son adımına geçmek için “Hesabı devre dışı bırak” yazısına dokunun ve aşağıdaki ekran görüntüsünden devam edin.

Son Adım
Şifrenizi girin ve hesabınızı kapatın.

Son adıma geldiniz. Şifre alanına hesabınızın parolasını girin ve “Hesabı devre dışı bırak.” etiketli düğmeye dokunun. Böylelikle telefondan ask.fm hesap kapatma işlemini başarıyla tamamlamış olursunuz.

Reklamlar

Kapatılan hesap nasıl kurtarılır?

Ask.fm hesabınızı kapatmadan önce giriş bilgilerinizi sadece sizin ulaşabileceğiniz, güvenli bir yere kaydetmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü hesap kapatma fikrinizden vazgeçip, hesabınızı aktif hale getirmek istediğinizde giriş bilgilerinize ihtiyacınız olacak. Hesabınızı kurtarmak için tek yapmanız gereken Ask.fm giriş sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaktır. Böylelikle ask.fm hesabınız tekrar açılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen bu alana isminizi girin