Vimeo Hesap Kapatma | Vimeo hesabı nasıl kapatılır?

Vimeo Hesap Kapatma | Vimeo hesabı nasıl kapatılır?

Sayfada Vimeo hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “Vimeo hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Vimeo hesap kapatma linki paylaşılıyor.

Vimeo, bir video barındırma ve paylaşım sitesidir. 2007 yılında yüksek çözünürlüklü videoları desteklemeye başlamasıyla adından söz ettirmiştir. Jake Lodwick ve Zach Klein tarafından kurulan site ülkemizde diğer video paylaşım siteleri kadar popüler olmasa da hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu kullanıcılar arasında çeşitli nedenlerle hesabını silmek isteyenler elbette olacaktır. Makalemizde söz konusu kullanıcılar için Vimeo hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Vimeo Hesabınızı Kolayca Kapatın

Vimeo hesap kapatma işlemi oldukça basittir. Hesabınıza ait giriş bilgilerine sahipseniz hesabınızı kolayca kapatabilirsiniz. İlk olarak İnternet bağlantısı olan herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan Vimeo.com’a girin ve hesabınıza giriş yapın. Ardından aşağıdaki Vimeo hesap kapatma linkine tıklayın.

Vimeo Hesap Kapatma Linki: https://vimeo.com/settings/goodbye/forever

Bu linke tıkladıktan sonra “Are you sure you want to delete?” başlıklı bir sayfa açılacak. Bu sayfadaki kutucuğa hesabınızın parolasını girin ve kırmızı renkli “Delete Account” düğmesine tıklayın. İşlem bu kadar! Böylelikle Vimeo hesabınızı kapatmış oldunuz.

Vimeo Hesap Kapatma İşleminin Tamamlandığı Sayfa

Vimeo hesabınızı kapattığınızda yukarıdaki ekran görüntüsüyle karşılaşırsınız.

Bilmeniz Gerekenler

Hesabınızı kapattığınızda, hesabınızın herkese açık durumu değişir. Hesabınız kimse tarafından görüntülenemez. Hesabınızı kapattıktan sonra, bazı bilgileri geri yüklemek ve bazı yasal amaçlar için silinen verileriniz bir süre Vimeo sunucularında saklanır. Bu süre zarfında hesabınızı kimse görüntüleyemez. Hesabınızı silmeden önce iyi karar vermelisiniz. Çünkü Vimeo bilgilerinizi ve etkinliklerinizi geri yükleyeceği garantisini vermez. Vimeo üçüncü taraf siteleri veya arama motoru sonuçları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir.

Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.