WeChat Hesap Kapatma | WeChat hesabı nasıl kapatılır?

WeChat Hesap Kapatma | WeChat hesabı nasıl kapatılır?

WeChat hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Ayrıca “WeChat hesabı nasıl kapatılır?” sorusu cevaplanıyor. Ziyaretçilerle WeChat hesap kapatma linki paylaşılıyor.

WeChat (Çince: 微信), küçük mesaj anlamına gelen bir sosyal paylaşım, mesajlaşma ve ödeme servisi uygulamasıdır. Akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilmiştir. 2011 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen WeChat başta Çin olmak üzere bir çok ülkede popüler olmuştur. Ülkemizde de birçok kişi bu uygulamayı kullanmaktadır. Bu uygulamayı kullananların arasında çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyenler elbette olacaktır. Bu makalemizde söz konusu kullanıcılar için WeChat hesap kapatma işlemini anlatacağız.

WeChat Hesabınızı Kolayca Kapatın

Wechat hesap kapatma işlemi oldukça basittir. Hesabınızı kapatabilmeniz için aşağıdaki koşulları sağlamış olmanır gerekmektedir. Bu koşullar:

  • WeChat hesabınıza parola oluşturmanız gerekmektedir.
  • Parola oluşturma ve hesap kapatma işlemi arasında en az 24 saatlik süre olmalıdır.
  • WeChat hesabınızın şifresini bilmeniz gerekmektedir.

WeChat hesabınızı kolayca silebilmeniz Profil > Ayarlar > Hesabım > Diğer Ayarlar > Hesabı Sil bu adımları takip etmeniz yeterlidir.

Detaylı Anlatım

Yukarıdaki şartları yerine getirdiğinizde hesap kapatma işlemine başlayabilirsiniz. İlk olarak telefonunuzdan uygulamayı açın. Uygulama açıldıktan sonra sağ alt kısımda bulunan “Ben” simgesine dokunun. Bu dokunmanın ardından açılan menüden “Ayarlar” sekmesine dokunun. Ayarlar sayfasına girdikten sonra en üstte bulunan “Hesabım” sekmesine dokunun. Bu dokunmanın ardından açılan pencereden “Diğer Ayarlar” sekmesine dokunun. Bu sekmeye dokunduktan sonra da açılan pencereden de “Hesabı Sil” sekmesine dokunun. Bu dokunmanın ardından açılan sayfanın en alt kısmına inin. Yazıyı okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretleyin ve yeşil renkli “Next” düğmesine dokunun. Bu dokunmanın ardından karşınıza çıkan adımları da tamamlayın ve WeChat hesabınızı kapatın. WeChat hesap kapatma işlemi bu kadar.

Adım Adım WeChat Hesap Silme

WeChat Hesap Kapatma 1. Adım

İlk olarak uygulamayı açın ve profilinize girin.

WeChat Hesap Kapatma 2. Adım

Önce “Ayarlar” sonra da “Hesabım” bağlantısına dokunun.

WeChat Hesap Kapatma 3. Adım

İlk olarak “Diğer Ayarlar” bağlantısına dokunun. Sonrasında açılan pencereden “Hesabı Sil” sekmesine dokunun.

WeChat Hesap Kapatma 4. Adım

Ekran görüntüsündeki alanları işaretleyin ve düğmelere dokunarak işlemi tamamlayın.

WeChat hesap kapatma işlemi bu kadar! Konuyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız sizlere ücretsiz destek veren gönüllülerce cevaplanacaktır.

WeChat Hesap Kapatma | WeChat hesabı nasıl kapatılır?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.